Здравейте! Вероятно използвате блокиращ рекламите софтуер. В това няма нищо нередно, много хора го правят.

     Но за да помогнете този сайт да съществува и за да имате достъп до цялото съдържание, моля, изключете блокирането на рекламите.

  Ако не знаете как, кликнете тук

План – конспент на урок по математика - 2 клас

Безплатни реферати, есета, доклади, анализи и всякакви теми свързани с математиката.
Алгебра, линейна алгебра, математически анализ, векторен анализ, аритметика, геометрия, аналиитична геометрия, евклидова геометрия, диференциална геометрия, тригонометрия, математическа логика, статистика, теория на множествата, теория на числата, теория на вероятностите, числен анализ.
Аватар
Mozo
Skynet Cyber Unit
Skynet Cyber Unit
Мнения: 308791
Регистриран на: Пет Юни 01, 2007 14:18
Репутация: 388620
Местоположение: Somewhere In Time

План – конспент на урок по математика - 2 клас

Мнение от Mozo »

План – конспент на урок по математика 2клас

Тема:Събиране и изваждане на двуцифрени числа без препинаване.

Вид на урока: нови знания

Цели: Да се усвои общият случай за събиране и изваждане на двуцифрени числа без преминаване на
десетицата.
Ход на урока.
А/ Организация на класа: подготовка за започване на часа.
Б/Актуализация на знанията и уменията.

! на дъската: = Играта “Мълчанка”
15 30 40


+ 20 70 89-80000 20

42 30 10 50

Проверявам домашната работа и се пренасям на дъската,за да решаваме по верижката.
-Деца,предлагам да започнем с играта “Мълчанка”.Аз ще показвам с показалката числата,а вие ще
извършвате пресмятанията на ум и когото посоча ще казва отговора/получения сбор или разлика/. В/ Въведение към говото.
-А сега,деца ще продължим с Математическа диктовка.Отворете си тетрадките,запишете работа в
клас,дата.Оставете два реда за темата на урока.

Целият материал:
Прикачени файлове
План – конспент на урок по математика - 2 клас.rar
(7.9 KiB) Свалено 61 пъти
Прочетено: 913 пъти
Изображение
Нова тема Публикувай отговор

  • Подобни теми
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение

Обратно към “Математика”